گلستان پیشتاز مبارزه با مواد مخدر
گلستان پیشتاز مبارزه با مواد مخدر

شعار امسال در بخش مواد مخدر یاری‌گر هم باشیم نام گذاری شده و به محض مشاهده معتاد و قاچاقچی نگاه مان را به سمت سازمان های امنیتی ببریم و این مسئولیت را به آنها بسپاریم.

نشست خبری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان

به گزارش بازار کسب و کار محمود رضا روحانی فرد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرگلستان در جمع خبرنگاران گفت :ر از بدو نظام جمهوری اسلامی ایران با مقوله مواد مخدر در دو مقوله نیم افرادی و سخت افزار مقابل کرده که سازمان ملل هم به این مقوله واقف است که طی اعلامی ایران را پرچم دار مبازره با مواد مخدر اعلام نموده است .

وی افزود مبارزه رو اگر یک پرنده در نظر بگیریم باید بال اول را مبازره با توزیع در نظر بگیریم و بال دوم را کاهش تقاضا در نظر بگیریم و برای این امر باید هر دو بال پرنده به طور همزمان و هماهنگ زده شوند در غیر این صورت باعث سقوط و آسیب دیدن پرنده می شود .

روحانی فرد افزود : لذا می طلبد که همه با هم در مقوله مبارزه با مواد مخدر همکاری داشته باشیم تا شاهد کاهش تقاضای این ماده افیونی و خانمان سوز باشیم .

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت کلیه کشفیات مرتبط با استان گلستان بوده و بین عرضه و تقاضا رابطه وجود دارد که این تقاضا قطعا در استان وجود دارد.

بیش از ۲۰ تن کشفیات مواد مخدر در استان داشتیم که این اتفاق نیز افتاده است.

وی گفت شعار امسال در بخش مواد مخدر یاری‌گر هم باشیم نام گذاری شده و به محض مشاهده معتاد و قاچاقچی نگاه مان را به سمت سازمان های امنیتی ببریم و این مسئولیت را به آنها بسپاریم.

روحانی فرد افزود امروز اگر بتوانیم توزیع مواد مخدر را مهار کنیم و مانع توزیع و استعمال آن شویم قطعا می توانیم بگویم که در این امر موفق بودیم .


  • نویسنده : حمیدرضا محمدیاری
  • منبع خبر : بازار کسب و کار