کشف ۲۵ تن شکر خارج از شبکه توزیع در نظرآباد
کشف ۲۵ تن شکر خارج از شبکه توزیع در نظرآباد

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از کشف ۲۵ تن شکر خارج از شبکه توزیع از یک تریلر در شهرستان نظرآباد خبر داد. سرهنگ علی سلیمانی اظهار داشت:  ماموران اداره مبارزه باقاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق به یک دستگاه تریلر حمل بار شکر مشکوک و خودرو را […]

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از کشف ۲۵ تن شکر خارج از شبکه توزیع از یک تریلر در شهرستان نظرآباد خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی اظهار داشت:  ماموران اداره مبارزه باقاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق به یک دستگاه تریلر حمل بار شکر مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: در تحقیقات ویژه پلیس مشخص شد که این بار شکر از یکی ازشهرستان‌های مرکزی کشور  به مقصد تهران بارگیری شده و قراراست برای عرضه خارج از شبکه در شهرستان نظراباد تخلیه شود.

هوشیاری پلیس باعث توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد بیان کرد: در بازرسی از تریلر مشخص شد که مقدار ۲۵ تن شکر که با ارز دولتی خریداری شده و قراربود با قیمت آزاد وارد بازار شود  با اقدام به موقع  و هوشیاری پلیس توقیف شد، ارزش محموله شکر  ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

شهروندان با پلیس در ارتباط باشند


سرهنگ سلیمانی با بیان اینکه شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه حمل و نگهداری کالای مشکوک به قاچاق ، غیرمجاز و غیربهداشتی موضوع را به پلیس اطلاع دهند،گفت: پلیس در اسرع وقت با این نوع تخلفات برخورد می‌کند.

  • منبع خبر : تسنیم