وابستگی مردم به انرژی گاز مسئولیت ما را بیشتر کرده است
وابستگی مردم به انرژی گاز مسئولیت ما را بیشتر کرده است

بمناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی محمد رحیم رحیمی مدیر عامل گاز گلستان با حضور در واحدهای روابط عمومی با کارکنان آن دیدار و گفتگو كرد

 در ابتدای  این دیدار صمیمی  سید جلال ابوالقاسمی رئیس روابط عمومی ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد واحد در سال گذشته  ارائه نموده  و از حمایتهای مدیرعامل و تلاش کارکنان واحد تشکرو قدردانی کرد.

در ادامه  مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان نیز  با تبریک این هفته مهم از  رئیس و مجموعه کارکنان روابط عمومی  تقدیر کرده و بر جایگاه و نقش حساس   روابط عمومی  در پیشبرد اهداف سازمان تاکید نمود.

وی  با بیان  اینکه   حوزه روابط عمومی برای مردم خیلی مهم است گفت: شرکت گاز  یک شرکت تخصصی ، فنی و خدماتی و عرضه کننده محصولی است که بشدت مورد نیاز مردم بوده  ودر واقع انرژی گاز بخشی از زندگی آنها شده است،بنابر این نیاز است تا  اطلاع رسانی های جامعی در خصوص جایگاه  این محصول وهمچنین  اهمیت دادن به آن صورت بگیرد که خوشبختانه این روند به خوبی انجام می شود.

رحیمی افزود:مردم قطع شدن گاز را نمی پذیرند چون به آن وابستگی پیدا کرده و جایگزینی برای آن ندارند و  باید حواسمان باشد که این موضوع مسئولیت ما را در زمینه حفظ و پایداری آن و صیانت از تاسیسات و شبکه های توزیع گاز موجود در شهرها و روستاها  بیشتر می کند.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان اظهار داشت: در سیل اخیر استان  این موضوع  به خوبی قابل لمس بود که در کنار مشکلاتی که درحوزه  آب ، برق ومخابرات و.. پیش آمده ، برقراری جریان گاز به مردمی دلگرمی خاصی داده بود تا  آنها در خانه هایشان   بمانند و این امر افتخار بزرگی برای این شرکت به ارمغان آورد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی گازگلستان