دست رد به رشوه ۱۰۰ ميليون ریالی
دست رد به رشوه ۱۰۰ ميليون ریالی

فرمانده انتظامي استان از صحت عمل و رد رشوه ۱۰۰ ميليون ريالي ماموران وظيفه‌ شناس در شهرستان “گرگان” خبر داد. به گزارش بازار کسب و کار؛ سردار “علی اکبر جاویدان” ، در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری ۱۴ جلین شهرستان گرگان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی و دستگیری […]

فرمانده انتظامي استان از صحت عمل و رد رشوه ۱۰۰ ميليون ريالي ماموران وظيفه‌ شناس در شهرستان “گرگان” خبر داد.

به گزارش بازار کسب و کار؛ سردار “علی اکبر جاویدان” ، در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری ۱۴ جلین شهرستان گرگان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی و دستگیری یکی از سوداگران مرگ شده و در بازرسی از وی ۶۰ گرم شیشه کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: یکی از اقوام متهم پس از اطلاع از دستگیری وی، از طرق مختلف قصد نفوذ به مأموران را داشته و از آنان درخواست می کند مواد مخدر مکشوفه را منهدم کرده و برای تطمیع ماموران، مبادرت به پرداخت رشوه ۱۰۰ میلیون ریالی می کند.

سردار جاویدان ابراز داشت: ماموران وظيفه شناس ضمن امتناع از قبول رشوه، مراتب را صورتجلسه كرده و متهم نيز با تشكيل پرونده براي انجام مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفی شد.

فرمانده انتظامي استان گلستان در پايان با اشاره به تقدیر از ماموران وظیفه شناس به خاطر صداقت در انجام امور محوله، خاطرنشان كرد: روحیه قناعت، اخلاص و مناعت طبع از ویژگی های کارکنان پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و نیروی انتظامی با مجرمان و مخلان نظم و امنیت جامعه قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد

  • منبع خبر : پايگاه خبري پليس