دانشگاه پیام نور استان گلستان با همکاری مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر، جشن ازدواج دانشجویی برگزار می کند. به گزارش بازار کسب و کار، رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تاکید بر امر ازدواج آسان دانشجویی اظهار داشت: سال گذشته در راستای رفع موانع و مشکلات ازدواج دانشجویی، ترویج فرهنگ ازدواج آسان […]

دانشگاه پیام نور استان گلستان با همکاری مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر، جشن ازدواج دانشجویی برگزار می کند.


به گزارش بازار کسب و کار، رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تاکید بر امر ازدواج آسان دانشجویی اظهار داشت: سال گذشته در راستای رفع موانع و مشکلات ازدواج دانشجویی، ترویج فرهنگ ازدواج آسان و اسلامی، ایجاد و تقویت فضای مشارکت عمومی و ارتقاء سطح تعاون و همکاری های گروهی، تفاهم نامه ای با مجمع ازدواج جوانان منعقد کرده ایم و امسال بنا داریم آن را عملیاتی نماییم.


سید بهروز نهضتی گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر گردید ۲۳ آبانماه، همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم ( ص)،  جشن ازدواج آسان دانشجویی دانشگاه پیام نور استان گلستان برگزار شود.
وی درباره این طرح اظهار داشت: زوجینی که موفق به شرکت در این مراسم شوند، ضمن برخورداری از اقامت رایگان سه روزه در مشهد مقدس، از تسهیلات در نظر گرفته شده به میزان سیصد میلیون ریال خرید کالا و لوازم خانگی به قیمت درب کارخانه بهره مند خواهند شد.


گفتنی است  در راستای تفاهم نامه منعقد شده، در سال جاری، طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی و کاهش آسیب های اجتماعی  برای زوجین دانشجو تدوین و اجرایی خواهد شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه پیام نور گلستان