برگزاری یادواره شهدای رسانه دفاع مقدس مغفول مانده است
برگزاری یادواره شهدای رسانه دفاع مقدس مغفول مانده است

همه اقشار با برگزاری یادواره‎ها و یادمان‎ها به نقش قشر خود در دفاع مقدس می‎پردازند ولی برگزاری یادواره شهدا رسانه‎ در دوران دفاع مقدس مغفول مانده است. به گزارش بازار کسب و کار ؛ «سردارعلی ملک ‎شاهکویی» امروز شنبه چهارم خرداد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان ضمن گرامیداشت سوم خرداد اظهار کرد:‌ […]


همه اقشار با برگزاری یادواره‎ها و یادمان‎ها به نقش قشر خود در دفاع مقدس می‎پردازند ولی برگزاری یادواره شهدا رسانه‎ در دوران دفاع مقدس مغفول مانده است.

به گزارش بازار کسب و کار ؛ «سردارعلی ملک ‎شاهکویی» امروز شنبه چهارم خرداد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان ضمن گرامیداشت سوم خرداد اظهار کرد:‌ بهترین راهی که می‎توانیم دفاع مقدس را معرفی کنیم زبان هنر است.

مدیرکل حفظ و آثار و ارزش‎های دفاع مقدس استان گلستان به بیان راهبردها و نقش رسانه‎ها در معرفی دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه در آن زمان با اخلاص وارد عمل شدند و اصحاب رسانه با لنز دوربین در صحنه‎های نبرد حضور می‎یافتند و اتفاق‎های جبهه‎های جنگ را منعکس می‎کردند.

ملک‎شاهکویی متذکرشد: انعکاس مراسم‎های تشییع پیکر شهدا، حضور در صحنه‎های جبهه‎های نبرد و گزارش وضعیت نبرد از اقداماتی بود که رسانه‎ها در دوران جنگ به آن پرداختند و همچنین با اطلاع‎رسانی خود به حضور رزمندگان و ایثارگران در جبهه‎های جنگ و جمع‎آوری کمک ‎های مردمی پرتلاش بودند.

وی افزود: همه اقشار با برگزاری یادواره‎ها و یادمان‎ها به نقش قشر خود در دفاع مقدس می‎پردازند ولی برگزاری یادواره شهدای رسانه‎ در دوران دفاع مقدس مغفول مانده است و نیاز است که مسئولان امر در حوزه رسانه به این مهم اهتمام داشته باشند.

دفاع مقدس کهنه نمی‌شود

مدیرکل حفظ و آثار و ارزش‎های دفاع مقدس استان گلستان یادآور شد: دفاع مقدس هیچ وقت کهنه نمی‎شود و جامعه ما از دفاع مقدس هیچ وقت سیر آب نمی‎شود.

ملک‎شاهکویی با بیان اینکه باید وقایع دفاع مقدس را عنوان کنیم و از قهرمان‎پروری خودداری کنیم، متذکر شد: باید بدون هیچ کم و کاستی بتوانیم ارزش‎های دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کنیم و یکی از ماموریت‎های اصلی حفظ آثار و ارزش‎های دفاع مقدس این مهم است.

وی یادآورشد: شهید سردار علیرضا طغرایی سردار شهید استان گلستان است که در روز سوم خرداد و در فتح خرمشهر به شهادت می‎رسد.

  • منبع خبر : گلستان ما