با رعایت الگوی مصرف، تابستانی بدون خاموشی داریم
با رعایت الگوی مصرف، تابستانی بدون خاموشی داریم

با رعایت الگوی مصرف و همچنین کنترل و مدیریت آن توسط شهروندان در ساعت اوج مصرف که بین ساعات ۱۳ الی ۱۷ هر روز در تابستان میباشد تابستان بدون خاموشی را سپری خواهیم کرد .

به گزارش بازار کسب و کار نصیری مدیر عامل شرکت توزیع برق گلستان در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به بحث تولید در سال گذشته متحمل ایجاد خاموشی های متداول برای سر پا نگه داشتن صنعت شدیم .

نشست خبری شرکت توزیع برق استان گلستان


وی گفت :که با توجه به شرایط بد جوی سال گذشته سال سال خوبی نبود

نصیری در ادامه افزود اما در سال جدید با توجه به سهم بندی سقف پیک استان منجر شد که مقرر گردید که اگر استان سقف پیک را رعایت کند وزارت نیرو برای جبران انرژی از سهم این استان استفاده نکند بهمین لحاظ نشست های با صنایع و ایجاد تفاهم نامه بر قرار گردید
بخش بعدی ساعت کار ادارات می بود که به ساعت ساعت ۶ونیم صبح و ۱۳ جهت جبران عدم خاموشی با همکاری و مساعدت استاندار محترم قرار گرفت .


وی در ادامه گفت:مورد بعدی مرتبط با شهروندان است که اگر در ساعت پیک مصرف که همان ساعت ۱۳ الی ۱۷ میباشد که شهروندان میبایست نسبت به استفاده از انرژی برق در این ساعات را رعایت کنند تا انشالله تابستانی بدون خاموشی را داشته باشیم .

مدیر عامل شرکت توزیع برق گلستان گفت :و این لازمه مدیریت و برنامه ریزی و دست به دست هم دادن همه افراد جامعه است .

سخت گیری ویژه ای برای صدور قبوض پیامکی در نظر گرفتیم

مدیر عامل برق گلستان در ارتباط با جایگزینی صدور قبوض الکترونیکی با کاغذی گفت راه های بسیاری جهت این امر در نظر گرفته شده است که شهروندان با مراجعه به وب گاه شرکت و یا سامانه پیامکی می توانند اقدام به ثبت شماره همراه خود نسبت به دریافت قبض برق اقدام نمایند

وی در پایان افزود ۹۰ درصد از شماره های تلفن همراه مشترکین دریافت شده است که ۶۰ درصد آن راستی آزمایش شده و در حال انجام فرآیندهای پایانی خود در ارتباط با ثبت نهایی لیست این مشترکین هستیم و برای این امر سخت گیری های بسیار زیادی در نظر گرفته شده است.

  • نویسنده : حمیدرضا محمدیاری
  • منبع خبر : بازار کسب و کار